Sevdiğin Çiftlik, Kırşehir iline bağlı Sevdiğin Köyü’nde bulunan ve üretimi sadece süt olan TEK YÖN HAYVANCILIK GIDA TARIM İNŞAAT SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.nin markasıdır. 105 dönüm üzerine kurulu ve 16.000 m2 kapalı alanı bulunan çiftliğimizde, 2011 yılından beri taze, sağlıklı, günlük çiğ süt üretilmektedir.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izni ile satılan Sevdiğin Çiftlik sütü; TEK YÖN HAYVANCILIK güvencesi ile el değmeden, soğuk zincir kırılmadan +4 derecede muhafaza edilip, özel tek kullanımlık gıda ambalajlarıyla koruyucu ya da katkı malzemesi kullanılmadan sizlere sunulmaktadır. AB standartlarındaki çiftliğimiz “Hastalıklardan Ari İşletme Belgesi”ne sahiptir.

Sevdiğin Çiftlik sütü %100 saf, işlenmemiş ve doğaldır. Diğer sokak sütleri gibi toplama değildir. Soğuk zincir bozulmadan, size ulaşır. Tesislerimiz son teknolojiyle dizayn edilmiş olup ürünlerimiz el değmeden tüketiciye ulaştırılmaktadır. Konusunda uzman personelimizle hayvanlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta ve ürünlerimizin analizleri standartlara uygun bir şekilde takip edilmektedir.

Çiftliğimizde dünya ülkelerindeki üreticilerin sıklıkla tercih ettiği Holstein (siyah alaca)cinsi ineklerden süt üretimi yapılmaktadır. Tüm doğan hayvanların pedigri kayıtları tutulurken, saf ırkı korumak ve elde etmek amacıyla senkranizasyon programı uygulanmaktadır. Sütü  taşıma sürecinde de hijyene en üst seviyede özen gösterilmektedir.

Süt dağıtımımız şu anda Kırşehir merkezde bulunan 17 adet satış noktasından yapılmaktadır.